Апогей цинізму: ФІФА закликала призупинити війну в Україні, поки проводиться ЧС-2022

footballreview.ru

"Ви – світові лідери, у вас є можливість впливати на перебіг історії"

Президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно під час саміту G20 закликав тимчасово припинити війну в Україні, поки у Катарі проводитиметься з 20 листопада по 18 грудня Чемпіонат світу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

"Я благаю всіх вас подумати про тимчасове припинення вогню між Україною та росією на місяць під час чемпіонату світу. Або, принаймні, реалізувати гуманітарні коридори, які могли би призвести до відновлення діалогу як першого кроку до миру. Ви – світові лідери, у вас є можливість впливати на перебіг історії. Футбол та чемпіонат світу пропонують вам унікальну платформу єдності та миру на всій планеті", ‒ заявив він.

Одночасно з цим Інфантіно ні слова не промовив про те, що кремль розпочав війну в Україні, в якій загинуло багато українців, у тому числі дітей. Також очільник ФІФА навіть не назвав росію "агресором".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що всесвітня боксерська рада виключила російських спортсменів зі світових рейтингів.

Дивіться також відео 5 каналу: кРЕМЛІВСЬКІ РАКЕТИ ВДАРИЛИ ПО НАТО | Марафон НЕЗЛАМНА КРАЇНА. 265 день – 15.11.2022

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ