Без подразнень та висипань: як зберегти здоровий колір обличчя у холодну пору року

Потурбуйтеся про своє здоров'я

Прихід холодів особливо помітила шкіра нашого обличчя. Багато-хто зіткнувся з подразненням, лущенням та свербінням. У цей сезон важливо особливо дбати про свою шкіру. Кількома порадами щодо цього з вами ділиться "Дивогляд". 

  • Дотримуйтеся здорового харчування
Здорова їжа
Здорова їжа
Фото: judsonsmartliving.org

Стан обличчя – це відображення нашого організму, який страждає від шкідливих продуктів. Звичайно, з приходом холодів ми почали більше часу проводити вдома і, відповідно, більше їсти. Враховуючи це, намагайтеся споживати лише корисні продукти. Зокрема, сезонні овочі та фрукти, які наповнені вітамінами та корисними мікроелементами. 

  • Стежте за рівнем вітаміну D
Вітаміни
Вітаміни
Фото: Shutterstock

Лікарі рекомендують принаймні два рази на рік робити повний check-up свого організму та здавати базові аналізи. Напередодні зими окрему увагу варто звернути на вітамін D і, за потреби, підвищити його. 

  • Більше спіть
Сон
Сон
Фото: Shutterstock

Здоровий сон повинен становити не менше 7-8 годин. Враховуючи, що взимку тривалість дня зменшується, то лягати спати о 22-23 годині буде дуже просто. Це підсилить ваш імунітет, а на обличчі не будуть відображатися сині кола.

  • Не забувайте про активність
присідання
присідання
Фото: Shutterstock

Пасивний спосіб життя – прямий шлях до набряків. Щоб уникнути цього – не забувайте про фізичні навантаження. Їх можна робити навіть вдома. Приділіть цьому 15 хв вранці, щоб відійти від сну, та близько 30-40 хв ввечері, щоб розслабитися після важкого робочого дня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами порадами, як захистити свою шкіру у сезон опалення.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше