руки, нігті

Як захистити шкіру рук від сухості взимку – поради

Depositphotos

Ця частина тіла також потребує дбайливого догляду

В Україні зима набирає обертів, а разом із нею – морози. У цей період наша шкіра особливо чутлива та потребує догляду. Зокрема, руки. Як уникнути появи сухості та подразнень цієї частини тіла – розповідає "Дивогляд". 

  • Надягайте рукавички
Мороз
Мороз
Фото: Shutterstock

Ми всі знаємо, що взимку треба надягати шапку, шалик та рукавиці. Але багато хто нехтує останнім елементом одягу. А дарма! Рукавиці захищають наші руки від холоду, та, відповідно, й від сухості. 

Навіть якщо вам здається, що на вулиці недостатньо холодно – просто візьміть рукавиці з собою. У випадку зміни погоди, вони можуть вам знадобитися.

  • Користуйтеся живильним кремом 
Червоні руки
Червоні руки
Фото: Shutterstock

Дехто вважає, що якщо руки сохнуть – їх треба зволожувати. Це дійсно так, але не у мороз. Взимку краще надавати перевагу живильному крему, який насичуватиме вашу шкіру та обереже її від сухості. 

Рекомендується завжди мати при собі невеличкий тюбик крему. Покладіть один в сумку, другий в свою офісну шухляду, а третій залиште вдома. Так ви завжди матимете цю косметику під рукою. 

  • Обирайте правильне мило
Мило
Мило
Фото: Shutterstock

Якщо ви користуєтеся звичайним милом для рук або рідким милом, і помічаєте на руках подразнення та сухі ділянки – змініть його. У холодну пору року рекомендується обирати делікатне мило. Воно очищує вашу шкіру та, разом із цим, насичує її.

Читайте також: Жодного шансу на сухість та подразнення: як захистити свою шкіру у сезон опалення.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ