Королева Єлизавета ІІ

Природність та стриманість: якому манікюру віддають перевагу Єлизавета ІІ та Кейт Міддлтон

UK in Ukraine / Twitter

Усі члени королівської родини живуть відповідно до правил, що передбачають певні обмеження. Це стосується й зовнішнього вигляду монархів: одяг, макіяж та манікюр.

Королева Єлизавета неухильно дотримується усіх вимог та правил. Якому лаку для нігтів віддає перевагу Її Високість, розповідає "Дивогляд" із посиланням на Cosmopolitan.

Єлизавета ІІ завжди має бездоганний та консервативний вигляд. Її одяг завжди стриманий, макіяж натуральний, а якщо поглянути на нігті, то ніхто і ніколи не здогадається, що вони покриті лаком. 

Насправді ж, вже упродовж 30 років Королева користується лише одним засобом для покриття нігтів і завжди у певному відтінку. Монарх віддає перевагу лаку Ballet Slippers від Essie ніжно-рожевого кольору. Його вартість $9.

Цим лаком Її Високість почала користуватися у 1989 році і від того часу не зраджує йому. Цей відтінок залишається непомітним, але робить руки більш охайними. Разом із цим, тілесні кольори ніколи не втратять своєї актуальності і завжди залишатимуться в моді. 

Такої ж думки дотримується й Кейт Міддлтон – дружина принца Вільяма, онука Королеви. На своє весілля жінка зробила манікюр у природних відтінках. Вона продовжує віддавати перевагу ніжним непомітним кольорам. 

Однак, у королівській родині була одна персона, яка дозволяла собі вийти за межі цього правила. Мова йде про загиблу принцесу Діану, матір принців Гаррі та Вільяма. Жінка не раз з'являлася на публіці з яскравим манікюром. Одним з найбільш відомих став пекельно-червоний, який влучно доповнив її образ "помсти".

Читайте також: У новому сезоні "Корони" покажуть фатальний образ леді Ді – чим він особливий (фото).

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ