Селфі, гра в монополію і сентименти: топ-12 заборон для Кейт Міддлтон

Деякі люди вважають, що якщо ви член королівської родини, то вам все дозволено, але це, м'яко кажучи, зовсім не так.

Кейт Міддлтон вийшла заміж за принца Вільяма майже 10 років тому. Вона отримала престижний титул та обов'язки дотримуватися сурових правил королівської сім'ї. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Голосування

Як і інші члени сім'ї, у Кейт немає можливостей для голосування, висування своєї кандидатури на будь-яку державну посаду, а також публічного висловлювання власної політичної думки. На офіційному королівському сайті написано, що це більше "конвенція", а не закон".

"За угодою королева не голосує і не балотується на виборах, однак Її Величність грає важливу церемоніальну і формальну роль стосовно уряду Великобританії", – сказано в повідомленні.

"Звичайна" робота

Шлюб зі принцом Вільямом фактично заборонив Кейт працювати за фахом. Цікаво, що вона свого часу вивчала історію мистецтв і навіть закінчила коледж.

Замість цього вона веде соціально значущу діяльність – курує благодійні фонди, відвідує відкриття державних об'єктів, представляє Велику Британію за кордоном і патронує освітні проекти.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон
Фото: Shutterstock

Суворий дрес-код

Всі жінки королівської родини повинні мати суворий та елегантний вид. Будь-які помітні речі та неналежні фасони не рекомендовані.

Наприклад, Кейт не може вдягнути кросівки та з'явитися в них поза своїм будинком, за виключенням якихось спортивних заходів. До інших табу відносяться яскравий лак для нігтів, яскравий макіяж, відсутність колготок і спідниці вище коліна.

Читайте також: Принц Гаррі вимагає від королівської родини вибачень перед Меган Маркл – ЗМІ

Селфі

Герцогиня Кембриджська проводить численні зустрічі, але все одно не має права робити селфі. 

Особиста сторінка в соціальних мережах

Кейт Міддлтон не має ні одного особистого облікового запису в соцмережах, як і її чоловік. Це обумовлено тим, що члени королівської родини не бажають демонструвати своє особисте життя, а також не хочуть, щоб певні громадяни проявляли нездоровий інтерес. Будь-які фотографії з офіційних поїздок публікуються на офіційних сторінках в Instagram і Twitter.

Принц Гаррі, принц Вільям та Кейт Міддлтон
Принц Гаррі, принц Вільям та Кейт Міддлтон
Фото: Shutterstock

Автографи

Жоден член королівської родини не може публічно роздавати автографи. При дворі думають, що підписи можуть стати знаряддям обману для шахраїв та аферистів.

Споживання морепродуктів, фуа-гра та інших страв

Є чутки, що принц Вільям і принц Чарльз полюбляють морепродукти. Однак, Єлизавета II боїться, що може отруїтися, а тому заборонила вживати ці продукти у закордонних поїздках.

У Букінгемському палаці не їдять страви з часником і великою кількістю цибулі, картоплю, рис і макарони. Також фуа-гра заборонена принцом Чарльзом через турботу про тварин.

Обійми та дотики

Незнайомі люди категорично не можуть торкатися до Кейт Міддлтон. Навіть просто покласти руку на плече – велике табу для королівської родини.

Кейт Міддлтон і Меган Маркл
Кейт Міддлтон і Меган Маркл
Фото: stylecaster.com

Обов'язок робити реверанси

Герцогиня Кембриджська присідає у реверансі перед членами королівської родини з вищим рангом. Мова йде про королеву, принца Філіпа, принца Чарльза та герцогині Корнуельської.

Лягати спати раніше Єлизавети II

"Ніхто не вважав правильним лягти спати раніше, ніж це зробила королева", – стверджує ексособистий секретар королеви сер Вільям Хезелтін.

Королева Єлизавета ІІ
Королева Єлизавета ІІ
Фото: Shutterstock

Аналогічним чином це стосується їжі. Якщо королева вже встає з-за столу, то це стосується всіх інших членів сім'ї.

Читайте також: Як Кейт Міддлтон відреагувала на інтерв'ю Меган Маркл – біографка герцогині

Публічні сентименти

Члени королівської родини не можуть публічно триматися за руки, обніматися і цілувати один одного.

Гра в "Монополію"

Колись сину Єлизавети II принцу Ендрю подарували стратегію "Монополію", але він відмовився від неї. Він розповів, що у Букінгемському палаці вона заборонена, бо провокує суперечки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, який beauty-секрет має Кейт Міддлтон.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше