Камілла Пракер-Боулз та принц Чарльз

Камілла Паркер-Боулз готується стати новою королевою Великої Британії

@theroyalfamily / Instagram

У королівстві готують "зміну караулу"

У королівському палаці, що у Великій Британії, готують "зміну караулу". Дружина принца Чарльза Камілла Паркер-Боулз вже налаштована зійти на престол замість Єлизавети ІІ та стати новою королевою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News18

Ще напередодні весілля з Чарльзом, принцом Уельським, Камілла заявила, що по завершенні правління Єлизавети ІІ вона отримає титул принцеси-консорта, а Чарльз – короля. Однак королівські експерти припускають той факт, що герцогиня Корнуольська з великою ймовірністю може стати королевою. 

Останнім часом Її Високість має певні проблеми зі здоров'ям. У зв'язку із цим вона вимушена пропускати деякі заходи. Замість неї на подіях з'являється Камілла Паркер-Боулз в якості представника Королеви. 

Читайте також: Королева Єлизавета ІІ була госпіталізована.

Королівський експерт на ім'я Говард Ходжсон запевняє, що Єлизавета ІІ щиро обожнює невістку, незважаючи на те, що раніше не бачила її поруч із майбутнім королем.

Чи прийме суспільство Каміллу Паркер-Боулз як нову королеву?

Камілла не зуміла здобути визнання у суспільстві. Тривалий час її вважали коханкою принца Чарльза, коли той був одружений на Діані. Власне, багато хто ще й досі дотримується думки, що саме через Каміллу принц Уельський й пішов від матері своїх дітей. Каміллу також звинувачували й у смерті леді Ді, яка загинула в автокатастрофі. 

Читайте також: Netflix покаже скандальне інтерв'ю принцеси Діани, яке вона дала кореспонденту BBC.

Незважаючи на це, у 2005 році Чарльз та Камілла одружилися. Жінка мала отримати титул принцеси Уельської, який раніше належав Діані, але вирішила відмовитися від нього. 

Чи визнає суспільство нову королеву Великої Британії, залишається великою загадкою. 

Читайте також: "Лондонський міст впав": який секретний план розробили у Британії на випадок смерті королеви Єлизавети ІІ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ