Королева Єлизавета ІІ

Королева Єлизавета ІІ була госпіталізована

UK in Ukraine / Twitter

Нещодавно королеву вперше побачили із ціпком

Королева Сполученого королівства Єлизавета ІІ була госпіталізована до лікарні Короля Едварда VII. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC News.

95-річна королева приїхала до госпіталя у середу, 20 жовтня, і за порадою лікарів, залишилася під наглядом на ніч. Відомо, що у четвер Єлизавета II повернулася до Віндзорського замку. Повідомляється, що зараз королева перебуває "у доброму гуморі".

Причина госпіталізації не повідомляється, однак відомо, що це не пов’язано із COVID-19.

Перед тим, як потрапити до лікарні, Єлизавета ІІ скасувала свій візит до Північної Ірландії. Але напередодні вона була присутня на прийомі з впливовими бізнесменами і, як зазначають журналісти, здавалася цілком здоровою і веселою.

На початку минулого тижня її вперше побачили із ціпком – королева з’явилася на службі у Вестмінстерському абатстві у супроводі своєї дочки. Єдиний період, коли Єлизавета ІІ користувалася ціпком, – після операції на коліні у 2003 році.

Востаннє королева залишалася на ніч у лікарні ще у 2013 році, коли у неї були проблеми з гастроентеритом.

Нагадаємо, нещодавно у Великій Британії переглянули план дій в разі смерті Єлизавети ІІ. Це сталося після того, як помер 99-річний чоловік королеви - принц Філіп.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ