Стиль на нігтях: найтрендовіші кольори для осіннього манікюру

Сьогодні більшість дівчат та жінок не можуть уявити свого життя без манікюру. Покриття гель-лаком стало обов'язковою процедурою для краси нігтів. 

Приходячи до манікюрного салону, перед жінками стає важкий вибір – колір лаку. Щоб у вас не виникало труднощів у цьому питанні, "Дивогляд" ділиться підбіркою трендових відтінків та дизайнів для цієї осені. 

  • Класичний нюд

Напівпрозорі лаки з року в рік залишаються актуальними. У них поєднуються стриманість і водночас вишуканість. Перевагою нюдових відтінків є їхня непомітність, але разом із цим вони роблять жіночі руки більш охайними. 

  • Суворий чорний

Ще однією вічною класикою залишається чорний манікюр. Восени він як ніколи буде доречним. У дощову та сіру погоду чорний колір не дасть вашим рукам залишитися непомітними.

  • Стриманий бордо 

Якщо ви не полюбляєте надто чорний колір, але є прихильником темних відтінків – бордо саме для вас. 

Читайте також: Як відновити нігті після гель-лаку – топ-5 порад.

  • Сексуальний червоний

Тим, хто хоче внести більше барв у сірі будні, чудово пасуватимуть яскраві кольори. Наприклад, пекельно червоний. 

  • Зміїний зелений

Особливим трендовим кольором манікюра цієї осені став темно-зелений. Цей відтінок не виокремлюється популярністю, однак, цього сезону він може стильно виглядати на ваших нігтях.

А якому з цих кольорів ви надасте перевагу?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами nail-трендом, що личитиме усім.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше