Не кремом єдиним: як захистити свою шкіру від сонця – поради

Влітку дуже важливо піклуватися особливо про свою шкіру та захищати її від пекельного сонця. Зазвичай ми користуємося сонцезахисними засобами, однак мало хто знає, що вони не є найефективнішим способом боротьби із ультрафіолетом

"Дивогляд" вирішив поділитися з вами кількома дійсно дієвими методами, скориставшись якими небезпека сонячних променів обійде вас стороною.

Не забувайте про SPF

Захист від сонця
Захист від сонця
Фото: Shutterstock

SPF-засоби є обов'язковими у літньому догляді за обличчям. Про них необхідно пам'ятати як у світлий час доби, так і вночі. Рекомендується використовувати SPF у поєднанні із сонцезахисним кремом. Зокрема, в середині дня, коли сонце особливо пекуче. 

Жінкам, які влітку дуже часто роблять макіяж, необхідно звернути особливу увагу на свій тональний або BB-крем, а саме на наявність у ньому SPF.

Читайте також: Літній макіяж: яку косметику використовувати – поради.

Ховайтеся у тінь

Жіночий капелюх
Жіночий капелюх
Фото: Asos

Звичайно, що неможливо постійно втікати від сонця, однак ховатися в тінь за можливості варто. Якщо ви вирішили вийти на прогулянку, то одягніть капелюх, а вирушаючи на пляж – візьміть із собою парасольку.

Захист починається зсередини

Сніданок
Сніданок
Фото: Shutterstock

Ми усі знаємо про силу правильного та збалансованого харчування, однак, здавалося б, як воно впливає на захист від ультрафіолету? Насправді ж, наявність у вашому раціоні корисних та багатих на вітаміни продуктів, таких як свіжі овочі, фрукти, каші та велика кількість води насичуватимуть вашу шкіру, підвищуватимуть її тонус та змусять клітини боротися зі зовнішнім сонячним шкідником.

Читайте також: Учені розповіли, як правильно дотримуватися усвідомленого харчування.

А якими методами захисту від сонця користуєтеся ви?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як обрати захисний засіб від сонця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше