Овочі

Учені розповіли, як правильно дотримуватися усвідомленого харчування

Shutterstock

Скористайтеся цими порадами

Усвідомлене харчування є однією з найважливіших складових здорового способу життя. Це про відчуття їжі, прислухання до потреб свого організму та розуміння того, що саме та скільки йому необхідно для функціонування.

Саме тому учені розповіли, як правильно дотримуватися усвідомленого харчування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Health Canada.

Не купуйте багато продуктів

Щоб завадити переїданням, варто розібратися із тим, чим саме ви харчуєтеся та у яких кількостях. При поході в магазин стежте за кількістю продуктів у своєму кошику. Не купуйте багато, щоб потім бути вимушеним доїдати. 

Не їжте "за компанію"

Однією з найпопулярніших помилок є з'їсти щось шкідливе за компанію із друзями. Це коли нібито й не хочеться, але ж всі їдять... Якщо вам дійсно не комфортно виділятися серед інших – замовте собі легкий салат, або ж каву. 

Читайте також: Американські дієтологи розвінчали 7 головних міфів про дієти і схуднення.

Не їжте на голодний шлунок

Звучить досить дивно, але давайте розберемося. Коли ви відчуваєте, що у шлунку порожньо, або він сам дає про себе знати, перше про що ми думаємо – швидше втамувати цей голод, але ніяк не насолодитися прийомом їжі. Саме у таких ситуаціях найчастіше трапляються випадки переїдання, тож, намагайтеся завжди контролювати рівень свого голоду. 

Жуйте повільно

Чи знали ви, що перш ніж ковтнути шматок їжі, його необхідно пережувати близько 30 разів? Перш за все це робиться задля того, аби полегшити травлення. Однак, цей механізм також допоможе вам відчути, коли організму буде достатньо живлення для повноцінного функціонування. 

А ви дотримуєтесь усвідомленого харчування? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 продуктів, які завадять появі зморщок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ