Корисніші за м'ясо: 5 рослинних продуктів, багатих на білок

Припиніть нехтувати ними

Хто сказав, що велика кількість білка міститься лише у продуктах тваринного походження? Насправді, серед рослинної їжі також можна виділити продукти, що є багатими на протеїн.

Якщо ви тримаєте пост, або за певних умов відмовились від тваринної їжі – маємо чудову новину. "Дивогляд" підготував для вас підбірку продуктів, які є джерелом великої кількості білка.

Квасоля

Напевно, найбілковіший продукт з усіх доступних – 22 гр білків на 100 гр продукту. Вмісту цього компоненту у квасолі може позаздрити будь-який з видів м'яса.

Окрім цього, квасоля, завдяки аргініну, сприяє зниженню надлишкового цукру в крові, а отже є обов'язковим продуктом для  діабетиків.

Квасоля
Квасоля
Фото: Shutterstock

Шпинат

Ця зелень є не лише високобілковим продуктом (22 гр на 100 гр продукту), але й надзвичайно корисним. Шпинат містить у собі велику кількість заліза, вітаміну С та фолієвої кислоти. 

Шпинат
Шпинат
Фото: Shutterstock

Горіхи

Ми знаємо, що горіхи є багатими на корисні жири, але вони так само містять у собі білок – 20-25 гр на 100 гр продукту. Найуніверсальніший продукт, який не лише насичує ваш організм, але й приносить задоволення. 

Горіхи
Горіхи
Фото: Shutterstock

Соєві продукти

Ці продукти вважаються першим замінником м'яса і, навіть, перевищують його користь. У 100 гр соєвих бобів міститься 11 гр білків, а також велика кількість цинку, кальцію та вітаміну А і В.

Соя
Соя
Фото: Shutterstock

Крупи

Здавалося б, як у навуглеводнішому продукті можуть міститися білки? Але ж так! Цілісне зерно також містить у собі цей компонент. Зокрема, гречка – 6 гр білка на 100 гр продукту. На сніданок її можна вживати в якості вуглеводів, але вона також забезпечить вам необхідну ранкову дозу білку.

Гречка
Гречка
Фото: Shutterstock

А який з цих продуктів найчастіше зустрічається у вашому раціоні?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 продуктів, які допоможуть вам позбутися депресії

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше