Продукти

5 продуктів, які не можна заморожувати

5 канал / Час. Підсумки тижня

Це вбиває їхні корисні властвості

Один з найефективніших способів подовжити життя продуктів – заморозити їх. Однак мало хто знає, що не усі продукти підлягають зберіганню у низькій температурі. В наслідок цього, вони втрачають свої корисні властивості, а деякі навіть смак.

Саме тому "Дивогляд" зібрав для вас підбірку продуктів, які краще не класти у морозильну камеру.

Листова зелень

Ми звикли заморожувати кріп і петрушку, щоб у подальшому використовувати їх у різних стравах. Однак, із листовою зеленю усе інакше. У свіжому вигляді вона зберігає свою хрумкість, а в морозилці може перетворитися в м'яку зелену масу, пенвим чином небезпечну для споживання. 

Цілі яйця

Із яйцями треба бути дуже обережними, оскільки вони мають здатність швидко псуватися. Саме через це люди вирішили зберігати їх в морозильній камері, чого робити не можна. При заморожуванні рідка суміш у яйці збільшується в об'ємі, тож є вирогідність, що яйця вибухнуть.

Яйця
Яйця
Фото: kp.ru

Розморожене м'ясо, риба або птах

Заморожувати м'ясо, яке вже було заморожено, а потім разморожено – категорично забороняєтья. Використовуючи такий продукт ви із легкістю можете отруїтися. 

Окрім цього, при повторному заморожуванні, м'ясо, риба, або птах втрачають вологу та у приготованому вигляді матимуть не дуже приємний смак. 

Читайте також: Корисніші за м'ясо: 5 рослинних продуктів, багатих на білок.

Молоко, сметана або йогурт

Ці продукти можна заморожувати, однак на невеликий термін. При довгому знаходженні у морозильній камері вони втратять свої корисні властивості та розділяться на воду і шматочки густої маси.

12078502229

Кава 

Ви напевно вже чули, що, для збереження аромату, каву треба зберігати при низьких температурах. Можливо, це дійсно так, але надаючи перевагу аромату ви нехтуєте смаком. У морозильній камері у каву може просочитися волога і продукт набуде неприємного смаку і навіть запаху від інших, що лежать поруч.

Молоко
Молоко
Фото: cosmo.com.ua

А який з цих продуктів ви регулярно заморожуєте? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 продуктів, які не можна вживати на порожній шлунок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ