жінка, їжа

5 продуктів, які не можна вживати на порожній шлунок

Shutterstock

Корисні продукти можуть бути шкідливими за неправильного вживання

Ми знаємо, що сніданок – головний прийом їжі, від якого в жодному разі не можна відмовлятися. Але, чи знали ви, що не всі продукти підходять для нього?

"Дивогляд" вирішив навести вам приклади кількох корисних продуктів, які категорично не рекомендується вживати на пустий шлунок. 

Холодні напої 

Не секрет, що одним із перших ранкових ритуалів повинна бути випита склянка води, яка запускає наш обмін речовин. Однак, дієтологи наполегливо радять вживати саме теплу воду, оскільки будь-який холодний напій зранку може погіршити травлення у шлунку. 

Вода
Вода
Фото: Shutterstock

Кава

Багато хто звик починати свій ранок саме з цього напою. Але, чи знали ви, що ранкова кава може викликати подразнення слизової шлунка, а ще гірше – гастрит. Насолоджуватися цим напоєм дієтологи радять за 30-60 хвилин після першого прийому їжі.

Кава
Кава
Фото: Shutterstock

Сирі овочі

Що може бути кориснішим за сезонні свіжі овочі? Так, тільки якщо вживати їх не на порожній шлунок. Ці продукти містять у собі велику кількість грубої клітковини, яка навантажує нашу травну систему в результаті чого людина може відчути біль в животі.

Овочі
Овочі
Фото: Depositphotos

Читайте також: Вечірній ворог: які продукти не можна вживати перед сном.

Йогурт

Ми усі бачили рекламу, в якій стверджують, що йогурт на сніданок може подарувати бадьорість та гарний настрій на весь день. 

Насправді ж, дієтологи категорично забороняють вживати продукти, що містять молочнокислотні бактерії, оскільки їх корисні властивості втрачатимуться через високу кислотність шлунку. Скуштуйте йогурт через дві години після основного прийому їжі або перед сном. 

йогурт
йогурт
Фото: Shutterstock

Банани

Вівсянка з бананом є одним з найпоширеніших варіантів сніданку. Дійсно, банани є дуже корисним фруктом, що містить у собі калій та магній. Однак, спожиті вранці банани можуть стати причиною виникнення здуття живота, який викликатиме у вас дискомфорт протягом дня. 

Банани
Банани
Фото: Shutterstock

А який з цих продуктів ви регулярно вживаєте натщесерце? 

Читайте також: Які продукти їсти, щоб краще висипатися: 5 порад від дієтолога.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 рослинних продуктів, багатих на білок

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ