Корпоратив

У Франції чоловіка звільнили з роботи через те, що він не відвідував корпоративи

Shutterstock

Співробітник подав на компанію в суд і виграв справу

У Франції чоловіка звільнили з роботи через те, що він не хотів ходити на корпоративи, передає "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

Співробітника компанії відсторонили від виконання обов'язків, оскільки на думку керівництва він був нудним, не відвідував корпоративи і не брав участі у тімбілдингу.

Чоловікові не сподобалося таке рішення, тому він подав до суду і виграв справу. У судовій справі йдеться про те, що консультант був звільнений в результаті того, як він відмовився брати участь у "принизливій та нав'язливій" діяльності консалтингової компанії, в якій він працював.

Керівництво і співробітники назвали чоловіка не достатньо веселим і звільнили за "професійну некомпетентність".

Адвокати позивача відмітили, що чоловік не хотів відвідувати корпоративи через "надмірний алкоголізм" і "безладне статеве життя" під час цих заходів. Суд став на сторону співробітника і постановив, що він має право бути невеселим на роботі і не брати участі у корпоративах. Також у рішенні йдеться про те, що чоловік зберігає право на "свободу вираження поглядів", а отже відмова від відвідування корпоративів є "фундаментальною свободою".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії жінку хотіли звільнити з роботи, бо вона занадто щаслива.

Дивіться також відео 5 каналу: "Москва згоріла і втонула" набрала 3 млн переглядів: як гурт із Черкас став популярним.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ