Олексій Арестович

ЛГБТ-спільнота вимагає звільнити Арестовича, бо той назвав її представників "людьми з відхиленнями" – відео

president.gov.ua

Арестович вже відреагував

KyivPride закликає президента України Володимира Зеленського звільнити радника глави Офісу президента Олексія Арестовича, який назвав представників ЛГБТ-спільноти як "людей із девіацією" або з "відхиленнями" від норм поведінки. Про це повідомляє "Дивогляд".

Про свою позицію радник глави ОП заявив у ефірі Школи мислення Апейрон.

"Я багато разів говорив і не приховуватиму: до ЛГБТ я ставлюся як до людей з девіаціями, тобто з відхиленнями від норми поведінки. У цьому сенсі я консерватор"

Тим не менше, Арестович виступає проти переслідування людей за сексуальну орієнтацію, але "жорстко ставиться до пропаганди ЛГБТ", бо це негативно впливає на суспільство. Також він співчуває цим людям.

Це обурило членів громадської організації KyivPride, яка бореться за права сексуальних меншин в Україні.

"Це ми до вас ставимося зі співчуттям, бо бути гомофобним "рускім міром" в Україні – ось це і є девіація і відхиленням від норми. Ми проти псевдонаукової пропаганди Арестовича. Закликаємо Володимира Зеленського і Офіс президента звільнити цю людину з посади Радника. Це питання в суспільстві давно назріло. Подібна риторика від представників влади неприпустима, якщо ми хочемо бути в ЄС", – заявили там.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про слова Арестовича, згідно з якими українська культура занадто "маленька", щоб перемогти рф, а тому треба прихистити усіх "хороших росіян".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ