Порнографія

У Китаї вчені винайшли порнодетектор, який вміє "читати думки"

Shutterstock

Дослідження могло порушити китайське законодавство

Науковці з Пекінського університету Цзяотун створили пристрій, що здатний визначати, чи дивиться чоловік порнографію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на South China Morning Post.

До випробувань залучили 15 студентів чоловічої статі віком від 20 до 25 років, які знаходилися навпроти екрану та одягали на голову спеціальний шолом. Кожного разу, коли учасник експерименту помічав порнографічний контент, штучний інтелект отримував відповідний сигнал. У підсумку пристрою вдалося виявити майже всі заборонені зображення.

На думку директора університетського експериментального центру Сюй Цзяньцзюня, завдяки розробці можна прискорити процес виявлення непристойної інформації китайськими цензорами в інтернеті. Наприклад, винахід дозволить продуктивніше знаходити порнографію.

Дослідження могло порушити законодавство Китаю, а тому дослідники прикрили найбільш "гострі" ділянки зображень, що могло вплинути на сам експеримент. Цікаво, що у Китаї багато жінок серед професійних порноцензорів, а тому результати дослідження не відповідають на питання, чи впливає стать на роботу нового пристрою.

Зазначається, що деякі китайські виробництва вже користувалися пристроями спостереження за роботою мозку, щоб запобігати нещасним випадкам, контролюючи емоції та ступінь втоми працівників. Інші вчені встановили, що робот, який "читає думки", сприяє підвищенню продуктивності працівників.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вже незабаром у світі можуть з'явитися цифрові двійники людей.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ