Індіанець

Як американські індіанці підтримують Україну

Shutterstock

"Корінні народи по всій Північній Америці гуртуються навколо українців"

Племена північноамериканських індіанців заявили про свою любов до України, про захоплення її силою та мужністю та про впевненість у її перемозі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Axios.

Журналіст Рассел Контрерас стверджує, що індіанці підтримують Україну в боротьбі з окупантами.

"Корінні народи по всій Північній Америці гуртуються навколо українців, бачачи в них дух своїх предків, які чинили опір могутнім загарбникам територій"

За словами автора статті, племена засуджують російську агресію, а також організовують фонди допомоги та акції зі збору продовольства та одягу. Наприклад, українців підтримує народ черокі, про що заявив їх вождь Чак Хоскін. Окрім цього, у Вашингтоні народ Якама засудив війну та пожертвував $5 тис Червоному Хресту.

"Індіанський народ онейду в Нью-Йорку заснував Український фонд допомоги військовим і закликав жертвувати одяг, продукти тривалого зберігання та предмети першої необхідності", – розповів Контрерас.

Також з'явилася карикатура художника з племені кева-пуебло Рікардо Кате, який намалював карикатуру з індіанським вождем, обличчя якого пофарбоване в кольори прапора України. Він на малюнку наносить таке ж жовто-блакитне "бойове забарвлення" членам свого племені.

Карикатура
Карикатура
Фото: Ricardo Cate

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Бен Стіллер зустрівся з президентом України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ