Штучний інтелект

Науковці пропонують видавати штучному інтелекту патенти на винаходи

Shutterstock

На думку авторів ідеї, потрібне окреме законодавство

Учені з австралійського університету Олександра Джордж та Тобі Уолш хочуть створити систему патентного права для винаходів штучного інтелекту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Nature.

Автори ініціативи не хочуть "примушувати старі патентні закони пристосовуватися до нових технологій", які варто замінити, на їхню думку, окремим законодавством – авторським правом для штучного інтелекту під назвою AI-IP.

Науковці стверджують, що ШІ масово використовують для створення інноваційних продуктів (наприклад, вакцин або космічних технологій), а тому настав час створити правову базу регулювання патентного права на винаходи ІІ. Варто зазначити, що наразі патентне право передбачає автором виключно людину, а патентні заявки, де автор ШІ, знаходяться у сірій зоні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що штучний інтелект викрив особу окупанта, який пограбував квартиру в Ірпені.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ