У "Дії" з'явиться функція "Усиновлення"

Радниця-уповноважена президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук розповіла, що у мобільний додаток "Дія" додадуть послугу "усиновлення"

Нову функцію запустять до кінця серпня, що дозволить Кабміну реалізувати проєкт спрощеної процедури для українців, які хочуть взяти на виховання дитину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Ukrinform TV.

"Можна буде подати пакет документів на кандидата в усиновлювачів, опікунів, батьків-вихователів прийомної родини або дитячого будинку сімейного типу, а також ознайомитись з анкетами дітей тощо"

Вже у середу, 1 червня, спрощена процедура подачі первинної заявки на усиновлення в Україні стала доступною. Запит щодо первинної заявки на усиновлення дитини можна буде залишити під час особистого прийому, як і раніше.

Дитина
Дитина
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Наразі у нашій країні усиновлення потребують понад 17 тис дітей.

"Кількість кандидатів (які хочуть усиновити дитину – "Дивогляд") – у рази менша. Одна з причин, чому кандидатів мало – важка процедура усиновлення. Ми це змінюємо і впроваджуємо швидкий і цифровий процес. Тепер треба лише 5 хвилин, щоб лишити заявку на первинну консультацію", – розповів заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко.

Зазначається, що служби у справах дітей продовжать виконувати свої обов'язки. За словами представника Мінцифри Дениса Іванова, подати заявку на первинну консультацію у "Дії" можна в розділі "Сім'я".

"Вся інформація про кандидата підтягується автоматично. Авторизація відбувається через електронний підпис. Протягом 15 днів відповідна служба зв'язується із заявником і запрошує на консультацію"

Консультація передбачена як фізична, так і дистанційна. Іванов додав, що в Україні наразі працюють над наступними етапами послуги усиновлення.

"Я думаю, до кінця серпня буде доступною можливість подати заявку на отримання статусу для усиновлення дитини, а також для кандидата у батьки-вихователі прийомної сім'ї чи дитячого будинку сімейного типу або навіть опікуна"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як діти знайшли міну під час ігор у пісочниці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше