прогулянка

Хоча б 20 хвилин на день: учені розповіли про користь коротких прогулянок

Shutterstock

Немає значення, будуть це піші прогулянки, біг або звичайні посиденьки на лавочці

Щоденні прогулянки на свіжому повітрі здатні покращити стан здоров'я людини і додати їй енергії. Багато хто не дооцінює ефективність коротких прогулянок, тому нехтує ними.

"Дивогляд" повідомляє, що британські науковці провели дослідження і розповіли про справжню користь від навіть недовготривалих прогулянок.

Учені з Університету Алабами в Бірмінгемі провели дослідження і встановили, що люди, які проводять на свіжому повітрі близько 20 хвилин на день, почуваються значно щасливішими за тих, хто не приділяє цьому значення.

Варто відмітити, що не має значення, будуть це піші прогулянки, біг або звичайні посиденьки на лавочці – користь для організму буде неодмінно. Як показало дослідження, у таких людей на 7% зменшується ризик появи депресії, а також показники тиску зменшуються на 9%.

"Загалом ми виявили, що відвідувачі парку повідомляли про поліпшення емоційного стану після прогулянки", – розповів керівник дослідження Хон Юен Гаффпосту.

Учений з Інституту психіатрії, психології та нейробіології в Лондонському Кінгс-коледжі на ім'я Андрея Мечеллі також висловився з цього приводу і звернувся до ще одного дослідження. Результати продемонстрували, що дерева, небо і спів птахів значно покращують настрій людей, особливо тих, хто живе у великих містах.

"Ці результати свідчать про те, що навіть короткочасний вплив природи є позитивним для нашого психічного стану. Особливо така близькість з природою корисна для людей, які щодня піддаються різноманітним стресам", – стверджує Андреа.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кардіолог назвав 5 харчових звичок, які руйнують здоров'я вашого серця.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ