Напій

Пий і худни: названо напій, який позбавляє від зайвих кілограмів

Shutterstock

Схуднення – це дуже складний процес, який потребує часу, витримки і чимало зусиль

Звичайно, регулярні тренування та правильне харчування – важливі етапи на шляху до скидання кілограмів. Однак, краще звернути увагу ще й на додаткові методи, які можуть пришвидшити цей процес. Про один з них розповідає "Дивогляд" із посиланням на Eat This, Not That.

Перш, ніж розпочинати "операцію схуднення", варто зазирнути всередину себе. Не секрет, що людський організм на 80% складається з води, баланс якої треба підтримувати впродовж усього дня. Саме вода запускає в нашому організмі метаболічний процес, який, у свою чергу, активує роботу інших. Як людина втрачає калорії, перебуваючи у русі, так і  організм під час роботи позбавляється зайвого, у тому числі й кілограмів.

Читайте також: Не 2 літри: як визначити свою денну норму води.

Однак, проблеми з роботою метаболізму можуть призвести до зовсім зворотних результатів. Наприклад, людина частіше відчуватиме відчуття голоду, але воно зовсім не означатиме, що організм дійсно потребує їжі. Це може сигналізувати ще й про спрагу, однак мозок може сплутати ці два сигнали. Таке часте споживання їжі й викликає появу зайвої ваги.

Якщо ви дотримуєтеся своєї денної норми води, але проблеми з метаболічним процесом не зникають – спробуйте воду з кмином, або, як її ще називають, – джира

Вода з кмином
Вода з кмином
Фото: Shutterstock

Дієтолог з компанії  Balance One Тріста Бест розповідає, що кмин сприяє активізації метаболізму та дещо пришвидшує його:

"Кмин був досліджений на користь його втрати жиру, і було показано, що він збільшує швидкість метаболізму у тих, хто відчув цю втрату ваги. Прискорений обмін речовин означає, що організм спалює калорії з більшою швидкістю", – зазначив Тріста Бест.  

Для підтвердження цієї думки було проведено дослідження, до якого залучили 88 жінок, що страждають від ожиріння. Упродовж трьох місяців учасниці першої групи двічі на день їли йогурт з кмином, у той час, як представниці другої споживали звичайний. Результати продемонстрували, що представниці першої групи показали значно кращий результат, ніж інші. У них знизилась вага, індекс маси тіла, обхват талії, жирова маса, а також рівень холестерину в організму.  

Як приготувати напій з кмину? 

Джиру можна споживати як у холодному, так і гарячому вигляді. На ефективність напою це ніяк не вплине. 

Вода з кмином
Вода з кмином
Фото: Shutterstock

Залийте одну столову ложку насіння кмину водою та залиште на ніч. Вранці прокіп’ятіть цю суміш впродовж 5 хвилин. Після цього процідіть насіння та залийте чистою теплою або холодною водою. За бажанням додайте до напою свої улюблені прянощі, на кшталт, кориці.

“Вода з кмину має дуже мінеральний чи деревний смак. Я рекомендую додати до напою трохи натурального підсолоджувача або кориці, щоб поліпшити аромат", – каже дієтолог.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені назвали зелень, яка захищає від хвороби Альцгеймера – дослідження.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ