Вода

Не 2 літри: як визначити свою денну норму води

Shutterstock

Водний баланс залежить від кількох індивідуальних факторів людини

Головною потребою організму людини є вода. Саме вона дозволяє йому повноцінно функціонувати. Кожен з нас чув, що за один день людина повинна випивати не менше 2 літрів чистої питної води і, напевно, не раз замислювався над тим, чому саме ця цифра вважається рекомендованою. "Дивогляд" розповідає, що насправді норма денного водного балансу у кожної людини своя і залежить вона від кількох індивідуальних факторів.

Першим фактором, на який варто звернути увагу – вага. Щоб визначити свою водну норму необхідно знати свою точну вагу. Після цього скористайтеся за формулою 35 мл на 1 кг. Просто помножте свою вагу на 35 і ви отримана цифра покаже вам, скількох мілілітрів води на день потребує ваш організм.

Варто врахувати й свій рівень активності. Якщо ви увесь день перебуваєте у русі, то ваш організм втрачає більше рідини. Тож, для того, щоб відновити водний баланс вам необхідно вживати ще більшої кількості чистої води. 

Не забувайте й про пору року. Влітку, зі спекою, рідина з організму виходить разом із потом, а наш організм зневоднюється. Людина все частіше відчуває спрагу, яку також необхідно втамовувати.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як за смаком розпізнати важку воду та чи безпечна вона для здоров'я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ