Сніданок

Блогерка два місяці снідала лише вівсянкою – як це вплинуло на її організм

Shutterstock

Варто обирати вівсянку не швидкого приготування

Хорватська блогерка Івона Павічіч вирішила провести експеримент та дізнатися, що відбудеться з тілом та організмом, якщо щодня снідати виключно вівсянкою. Про це пише Чемпіонат.

За словами дівчини, вона завжди вважала себе фанаткою десертів. Однак енергія, спровокована солодощами, швидко зникала та натомість виробляла звичку до цукру. 

Під час зміни свого раціону харчування Івона зупинилася на вівсянці, аби сніданок був не тільки здоровоим, а й трохи солодким. Цікаво, що за два місяці експериментів блогерка перестала зловживати десертами впродовж дня. 

До натуральної каші дівчина додавала ягоди, фрукти та корицю – це допомогло зробити сніданок трохи солодшим. Також Івона повністю відмовилася від каші швидкого приготування. 

Вже за кілька днів від початку експерименту блогерка зазначила, що почувається краще та енергійніше впродовж першої половини дня. 

"Я відмовилася від шоколадних пластівців, пончиків, круасанів, солодких коктейлів і почала снідати правильно. Через це я справді відчувала себе ситою аж до обіду. Після вівсянки мені більше не потрібно було перекушувати чим-небудь до наступного прийому їжі", – зазначає Павічіч. 

Ще за кілька тижнів Івона почала худнути. Відтак за два місяці дівчина позбулася 3 кг. 

Раніше блогер показав результати питної дієти для свого тіла. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ