Схудла жінка

Неймовірний результат: жінка втратила понад 100 кг та змінила повністю своє життя – фото

Фото mirror.co.uk

З 2017 року Ріккі почала активно слідкувати за своїм способом життя

Мешканка австралійського міста Брісбен схудла на 101 кілограм за три роки та змінилася до невпізнаваності. Про це пише The Mirror.

Мати трьох дітей Ріккі-Лі Джонсон почала зловживати їжею, аби заспокоїти себе після невдалих стосунків. Через це вага жінка зросла до 177 кілограмів. Ріккі вела пасивний спосіб життя та любила їсти шоколад, чипси, карамель та страви, приготовлені у фритюрі. 

Жінка розповіла, що її самооцінка остаточно знизилася у 2016 році, коли вона побачила себе на різдвяних знімках. У 2017 році жінка повністю змінила свій раціон харчування. Вона почала вживати здорову їжу, насичену білками. Крім цього, Ріккі придбала абонемент на персональні заняття з тренером. Завдяки цьому вона позбулася 101 кг. 

"Тепер я виглядаю абсолютно інакше і відчуваю себе щасливою. Рішення схуднути було найкращим, яке я колись приймала", – розповідає австралійка. 

Жінка зізнається, що ненавиділа свою зайву вагу. Незнайомці постійно засуджували її. Крім цього, Ріккі завжди пітніла та ніколи не могла втиснутися у гарний одяг. 

"Я не могла бігати разом зі своїми дітьми та страждала від задишки", – розповіла вона. 

Джонсон зазначає, що у її результаті схуднення нема якогось магічного секрету – тільки важка праця. 

"Я хочу поділитися своєю історією, аби довести іншим, що надія є. Рішення змінити дієту та почати займатися спортом змінило моє життя. Я навіть не впізнаю себе. Якщо навіть я змогла схуднути, то це зможе зробити будь-хто", – зазначає Ріккі. 

Нагадаємо, жінка розповіла секрет, як позбулася 34 кг за 10 місяців. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ