Дівчина до та після

Дівчина показала своє тіло до та після карантину та отримала хвилю негативних коментарів – фото

The Sun

Своїм вчинком американка хотіла показати повним жінкам, що усі тіла нормальні

Американка продемонструвала зміни у своєму тілі за період самоізоляції, пов'язані з її зовнішністю. Однак дівчина миттєво отримала хвилю негативних коментарів. Про це пише The Sun.

На кадрах ролику, які вона виклала на своїй сторінці в TikTok, Хлої Ксандріа порівняла себе до та після початку пандемії коронавірусу. Дівчина підняла футболку та показала збільшений живіт та спину. За її словами, таким чином вона хотіла "нормалізувати звичайні людські тіла". 

Хлої зазначила, що після публікації ролику вона стала отримувати багато погроз та звинувачень на свою адресу та в бік родини. 

""Ти використала карантин як причину бути товстою", "Як ти можеш пишатися цим?", "Жирне чудовисько"", – написали у коментарях користувачі. 

Через це Хлої обмежила доступ до свого акаунту та закрила коментарі. 

"Я думала, якщо я стану пишною та впевненою у собі, це вплине на інших повних жінок, і вони припинять дозволяти чужій думці руйнувати їхню самооцінку", – зазначила дівчина.  

Раніше 16-річна дівчина зібрала понад 100 млн підписників у TikTok завдяки своїм танцям. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ