Кардіолог назвав 5 харчових звичок, які руйнують здоров'я вашого серця

Кардіолог і головний медичний кореспондент компанії Univision Хуан Рівера та сертифікований дієтолог і спеціаліст з запобігання діабету Сабріна Ернандез розповіли про 5 найпоширеніших харчових звичок, які руйнують здоров’я вашого серця і серцево-судинної системи.

Поради лікарів наводить портал Eat This! Eat That!, передає "Дивогляд".

1. Їсти забагато морозива

Морозиво
Морозиво
Фото: Shutterstock

Це стосується будь-якого десерту, а не тільки морозива, яке насичене цукром і жиром, тому що, за словами доктора Хуана, "вони всі сприяють розвитку серцево-судинних захворювань".

Вам не потрібно повністю відмовлятися від солодощів, але доктор Хуан пропонує "їсти морозиво або шкідливі десерти лише в особливих випадках або поділитися ним зі своїм партнером або другом".

2. Замало клітковини

Клітковина є важливою складовою буд -якої дієти, але вона особливо важлива для піклування про здоров’я серця.

"Клітковина - це природний детоксикаційний агент, на який покладається ваше серце і товста кишка", - говорить Ернандес, - "Також було доведено, що вона знижує рівень холестерину і служить пребіотиками в кишечнику, що допомагає здоровому серцю та тілу".

3. Бездумне харчування

Лікарі застерігають, що нам не варто відволікатися під час прийому їжі.

"Коли ви зосереджені на харчуванні, ви, ймовірно, відчуваєте, що ви більше контролюєте себе, - каже Ернандес, - але емоції, стрес або напружений графік можуть змусити вас бездумно їсти і не звертати увагу на те, що або скільки ви споживаєте".

4. Недостатньо кардіозахисних продуктів

Запечена риба з овочами
Запечена риба з овочами
Фото: Shutterstock

Кардіозахисні продукти - це ті, які корисні для вашого серця, тому лікарі пропонують включити якомога більше цих продуктів у свій щоденний раціон.

"Усі зайняті і поспішають у ці дні, тому якщо ви відведете кілька хвилин у неділю або понеділок, щоб скласти і купити список корисних для серця продуктів, вам буде легше їх їсти протягом тижня, оскільки вони будуть доступними", - каже лікар.

Одні із найпопулярніших продуктів-кардіопротекторів - лосось, лляне насіння, авокадо, фрукти, горіхи та насіння.

5. Забагато калорій

Занадто велика кількість калорій шкодять не лише вашій талії, а й серцю. Навіть, якщо мова йде про здорові продукти.

Завелика кількість калорій призводить до підвищення рівню шкідливого холестерину і тригліцеридів у крові.

Хоча люди думають, що єдиними винуватцями є цукор, рафіновані вуглеводи та жирна їжа, надмірна кількість будь-якої їжі, навіть брокколі, лосося чи кіноа, шкодить вашому серцю.

Читайте також:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше