Концерт

У Тернополі заборонили публічно співати російською

Shutterstock

Нововведення обумовлені багатьма факторами

У Тернополі виконавчий комітет міської ради затвердив рішення, яким визначив перелік локацій, умови та час проведення вуличних виступів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Тернопільську міську раду.

Це зробили для того, щоб створити комфортні умови для взаємодії мешканців та гостей міста, підтримати місцевих виконавців і популяризувати музичне мистецтво. Серед багатьох правил відзначимо те, що відтепер недопустимо публічно використовувати твори російською мовою, у тому числі ті, які провокують розпал ворожнечі на національному, релігійному ґрунті чи мають нецензурний характер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як в Україні проходить дерусифікація продуктів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ