Київ

В Україні запровадили нове державне свято

Shutterstock

Відповідне рішення прийняли на пленарному засіданні парламенту

Верховна Рада України запровадила нове офіційне державне свято, яке відзначатимуть 28 липня. Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк, передає "Дивогляд". 

Наприкінці липня, 28 числа, у нашій країні святкуватимуть День української державності. Відповідне рішення прийняли на пленарному засіданні парламенту 31 травня. Його підтримали 257 народних депутатів.

Новий законопроєкт №5864 доповнюватиме ст.73 Кодексу законів про працю України, щодо встановлення 28 липня святковим днем.

Вперше про заснування нового свята розповів президент України Володимир Зеленський у 30-річницю Незалежності нашої країни, 24 серпня 2021 року. Гарант підписав відповідний указ №423.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що київський музей "Пирогів" відновлює роботу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ