віцепрезидент Apple

"Мацаю пишногрудих дам": віцепрезидента Apple звільнили через невдалий жарт – відео

соцмережі

Ролик зібрав 40 тис лайків в Instagram та 1,3 млн переглядів у TikTok

Популярна компанія Apple звільнила віцепрезидента Тоні Блевінса через невдалий жарт, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Блевінс став учасником вірусного відео у соцмережі TikTok, в якому невдало пожартував про те, що заробляє на життя, коли пестить "пишногрудих жінок". До віцепрезидента компанії підійшов блогер Деніель Мак, який звертається до власників дорогих автівок і дізнається у них, чим вони займаються.

Мак запитав Блевінса, чим той заробляє на життя. Тоді Тоні відповів наступне: "Люблю дорогі машини, граю у гольф і мацаю пишногрудих дам, але у вихідні та святкові дні відпочиваю".

Відео миттю стало популярним у мережі. Воно зібрало 40 тис лайків в Instagram та 1,3 млн переглядів у TikTok. Щоправда, для віцепрезидента це обернулося несподіванкою. Коли це відео побачили члени відділу операцій та закупівель Apple, а також у відділі кадрів, компанія розпочала розслідування.

Тоні Блевінс став заперечувати свою свідому участь у цьому відео:

"Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб щиро вибачитися перед усіма, хто був ображений моєю помилковою спробою пожартувати", – сказав Блевінс.

@itsdanielmac

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що CEO однієї з найбільших онлайн-книгарень України Yakaboo звільнили через сексистський жарт. Він відверто заявив, що жінки купують книжки за гроші чоловіків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ