ЛГБТ

На Кубі представникам ЛГБТ-спільноти дозволили одружуватися та усиновлювати дітей

Shutterstock

Відповідне рішення ухвалили за результатами національного референдуму

На Кубі легалізували одностатеві шлюби, а також дозволили представникам ЛГБТ-спільноти усиновлювати дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Новий сімейний кодекс офіційно дозволяє одностатевим парам узаконювати свої стосунки, а також усиновлювати дітей-сиріт. Відповідне рішення ухвалили за результатами національного референдуму, в якому взяли участь 74,1% громадян Куби.

Серед них 94% голосів (близько 4 млн громадян) віддали за легалізацію одностатевих шлюбів. Проти виступили 1,95 млн осіб.

Варто пригадати, що гомосексуальні стосунки були легалізовані на Кубі ще у 1979 році. Попри це представники ЛГБТ-спільноти у країні продовжують стикатися з дискримінацією.

У 2018 році законодавці Куби відповіли відмовою на пропозицію легалізації одностатевих шлюбів, що спричинило масштабний парад за права ЛГБТ. Поліція розігнала мітинг, аргументуючи свої дії тим, що учасники маршу не мали дозволу на його проведення. 

Особливо проти затвердження нового сімейного кодексу виступала Євангельська громада Куби, але це не завадило провести національний референдум з цього питання у 2022 році. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що легалізація ЛГБТ-шлюбів в Україні неможлива.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ