путін

"Потихеньку потр*хує мєдвєдєва в куточку": ексдепутат держдуми відверто розповів про нетрадиційну орієнтацію путіна

Shutterstock

Колишній політик також поділився списком "елітних" геїв росії

Чутки про нетрадиційну орієнтацію президента росії владіміра путіна ходять вже доволі давно. Ще більше олії у вогонь "підлив" ексдепутат держдуми Ілля Пономарьов. Детальніше про це розповідає "Дивогляд". 

Бізнесмен у своєму інтерв'ю поділився своєю думкою щодо того, що вважає президента рф путіна "принаймні бі", тобто не гетеросексуалом. Пономарьов відверто розповідає про ймовірний сексуальний зв'язок між путіном і колишнім прем'єр-міністром рф мєдвєдєвим. Однак, інформацією щодо орієнтації другого Пономарьов не володіє.

"Медведєв – не знаю. Тобто, звісно, багато людей підозрювали, що Путін його потихеньку потр*хує в куточку. І це, власне, і є чинником лояльності. Але не знаю... Прямо скажу, що свічки не тримав", – пояснив Пономарьов.

Екс-депутат держдуми доповнив список "елітних" геїв росії, до якого увійшли спікер держдуми рф в'ячеслав володін, покійний лідер партії лдпр владімір жиріновський, експрем'єр віктор зубков, голова ради директорів "газпрому" олексій міллер, голова бюджетного комітету держдуми рф андрій макаров.

З цього можна зробити висновок, що всі чутки про близький зв'язок між путіним і його названою коханкою кабаєвою так і залишаються на рівні чуток. А їхній "роман" можна вважати прикриттям для оточення.

Напевно, до майбутньої дитини колишньої гімнастки путін також не має жодного відношення. Ходили плітки, що жінка зрадила президента рф і завагітніла від коханця.

Однак, якийсь зв'язок між спортсменкою і президентом рф таки помітний. У мережі активно обговорюють нещодавні фотографії, на яких Кабаєва, яка вишла у світ вперше за кілька років, постала у дещо новій зовнішності. Поговорюють, що жінка скористалася послугами пластичного хірурга, до якого звертався й путін.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, де тривалий час ховалася коханка путіна разом з їхніми спільними дітьми.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA. 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ