владімір путін

"Яка безглузда смерть": екстрасенс розповів, коли путін покине цей світ

interfax.ru

"Зараз людина між життям та смертю"

Сьогодні весь світ з нетерпінням чекає на день, коли диктатор путін покине цей світ і війна назавжди припиниться. Увагу цьому приділяють й екстрасенси. "Дивогляд" повідомляє, що ясновидець на ім'я Максим Гордєєв розповів, скільки залишилося жити президенту рф.

За словами екстрасенса путін вже стикнувся з фізичною та енергетичною кризами і перебуває на межі між цим та іншим світом:

"Зараз людина між життям та смертю. По кармі в нього йде дуже швидка смерть – можливо до п’яти місяців, але це не точно", – сказав Гордєєв.

Екстрасенс також додав, що путін всіма силами оберігає кремль і мавзолей, де лежить голова уряду СРСР Ленін, з яким він має щось спільне:

"У нього, як і у Леніна, був демон, який перебуває в ньому. Мені здається, його захищає нечиста сила, не людина, як багато хто гадає – шамани, а просто демон, якого він до себе закликав свого часу. Він допомагає виживати, але фізично людина вже на межі. Усі фахівці це кажуть", – наголосив фахівець.

Гордєєв розповів, що уві сні він бачив смерть путіна і навіть запам'ятав фразу, що пролунала у ньому – "Яка безглузда смерть".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що путін може померти на операційному столі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ