Крістен Стюарт

Крістен Стюарт запускає паранормальне шоу для членів ЛГБТ-спільноти

Shutterstock

Кожен претендент має бути медіумом, екстрасенсом, мисливцем за привидами або будь-яким іншим фахівцем з містики

Популярна американська акторка Крістен Стюарт запускає новий проєкт для геїв, повідомляє "Дивогляд".

Відповідною новиною знаменитість поділилася на Instagram-сторінці свого друга Cj Romero. У повідомленні йдеться про те, що акторка збирається запустити паронормальне шоу для представників ЛГБТК+.

Для участі у шоу є одне головна правило – кожен претендент має бути медіумом, екстрасенсом, мисливцем за привидами або будь-яким іншим фахівцем з містики. Разом із цим, він повинен бути членом спільноти ЛГБТК+.

Усі кандидати мають пройти обов'язковий кастинг і заповнити анкети, у яких вкажуть свій досвід роботи з паранормальними явищами. 

"Нам потрібно знайти найнеймовірніших мисливців за привидами з ЛГБТК+, фахівців із паранормальних явищ, медіумів, екстрасенсів, слідчих, які очолять цю зграю в цій супергейській пригоді з полювання на привидів", – розповіла Крістен.

Акторка є представницею ЛГБТ-спільноти і відверто про це розповідає. Понад 2 роки Стюарт зустрічається зі сценаристкою Ділан Меєр, а у 2021 році отримала від неї пропозицію руки і серця.

"Немає нічого кращого, ніж бути впевненим у чомусь, тому що ми нічого не знаємо насправді. І те єдине, в чому ви можете бути впевнені, це те, що ви когось любите", – прокоментувала зірка саги "Сутінки".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що нового Джеймса Бонда можуть зробити небінарною персоною.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ