TikTok і ЛГБТ

TikTok звинуватили у пропаганді ЛГБТ серед дітей

колаж 5.ua / Shutterstock

Популярність соцмережі збігається зі "зростанням дітей із гендерною дисфорією"

У Великій Британії активісти звинувачують соцмережу TikTok у тому, що вона "промиває мізки" дітям ЛГБТ-цінностями, внаслідок чого особливо вразливі особистості починають все частіше себе ідентифікувати як трансгендери. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Відомо, що представники TikTok підписали угоду про партнерство з британською благодійною організацією Stonewall, яка захищає та пропагує ЛГБТ-цінності. Внаслідок цього користувачі соцмережі будуть все більше зустрічати тематику трансгендерів і зміни статі.

Це бентежить багатьох мешканців Великої Британії, бо минулого року цей додаток став найбільш популярним на Туманному Альбіоні, у тому числі серед молодого покоління. За словами активістів, вік близько 25% користувачів соцмережі – від 15 до 25 років.

Більше того, згідно зі статистикою, діти віком від 4 до 15 років проводять у TikTok щодня більше години. Журналісти пишуть, що у цієї малолітньої аудиторії дуже популярна категорія роликів за назвою "транс". Загалом мешканці Великої Британії дивилися відео з цим хештегом 26 млрд разів.

На думку Кейт Харріс з Альянсу ЛГБ, зростання популярності TikTok точно збігається зі "зростанням дітей із гендерною дисфорією". Вона стверджує, що ці ролики у соцмережі "змусять покоління дітей повірити в те, що змінити стать легко і що це є відповіддю на всі ваші проблеми".

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російські феміністки хочуть заборонити українську відеогру S.T.A.L.K.E.R. 2.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ