У чоловіка зменшився пеніс через COVID-19 – лікарі кажуть, що це назавжди

Мешканець США, який не став називати своє ім'я, розповів про зменшення свого статевого органу після коронавірусу на 4 см. Медики розповіли, чим обумовлена ця зміна тіла.

Чоловік стверджує, що раніше його пеніс був вище середнього. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News.com.au.

"Я гетеросексуальний чоловік у свої 30 років. У липні минулого року я заразився Covid і був дуже хворий. Коли я вийшов з лікарні, у мене були проблеми з еректильною дисфункцією. Після медичної допомоги поступово стало краще, але я, здається, залишився з тривалою проблемою. Мій пеніс зменшився"

За словами американця, його статевий орган втратив у довжині в близько 3,8 см і став значно менше середніх показників.

"Це, мабуть, пов'язано з пошкодженням судин, і мої лікарі, здається, думають, що це назавжди. Це не має особливого значення, але це сильно вплинуло на мою впевненість у своїх силах у ліжку"

Розмір пеніса
Розмір пеніса
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Цікаво, що, згідно інформації Lancet's EClinicalMedicine, майже у 5% досліджуваних чоловіків зменшився розмір пеніса чи яєчок після того, як вони хворіли коронавірусом. За словами уролога Ешлі Вінтера, скорочення статевого члена після цього захворювання – ефект "доміно" еректильної дисфункції.

Лікар стверджує, що людині загрожує зменшення пенісу, якщо наявна у нього еректильна дисфункція обумовлена фізичною проблемою (наприклад, онкологічним захворюванням). Якщо ж у чоловіка ці проблеми обумовлені психологічними факторами (наприклад, депресією), то вони навряд можуть стати причиною зменшення статевого органу.

Фахівці порадили аноніму не втрачати надію, бо еректильну дисфункцію і її наслідки можна лікувати. Зокрема, йдеться про розтягування пеніса за допомогою вправ або пристроїв (наприклад, вакуумного насоса). Також Вінтер порадив спробувати прийняти такі зміни свого тіла:

"Довжина пеніса нікого не визначає. І в переважній більшості випадків невдоволення розміром пеніса насправді викликане собою, а не партнером"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що коронавірус може спричинити імпотенцію у чоловіків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше