Джоан Роулінг

Авторку "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг знову розкритикували через трансфобію – що саме вона зробила

jkrowling.com

"Людина з пенісом, яка зґвалтувала вас, – жінка"

Британську письменницю Джоан Роулінг розкритикували після того, як вона прокоментувала у своєму Twitter новину про роботу поліції у Шотландії стосовно випадків зґвалтувань. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, шотландські правоохоронці реєструватимуть обвинуваченого у зґвалтуванні чоловіка як жінку, якщо він буде так себе ідентифікувати. Тобто, немає різниці, чи змінив обвинувачуваний стать, достатньо лише його думки щодо цього.

"Війна – це мир. Свобода – це рабство. Невігластво – це сила. Людина з пенісом, яка зґвалтувала вас, – жінка", – прокоментувала цю новину Роулінг.

Це спровокувало бурхливу критику в коментарях, а саме:

  • "Кохання – це мир. Свобода – це прийняття. Розуміння – сила. Транс-жінки не становлять небезпеки для суспільства. Дж. К. Роулінг любить розпалювати ненависть до цілої групи невинних гарних людей"
  • "Ви створили цілий всесвіт, наповнений чудесними персонажами, фантастичними тваринами, магією та чудесами, але не можете уявити собі, що трансгендери існують? Ви пішли під укіс від жінки, яка писала Гаррі Поттера"

Втім, були й ті, хто погодився з думкою письменниці:

  • "Ще одна чесна людина"
  • "Ваш твіт сміливий"

До речі, раніше Джоан Роулінг вже ставала жертвою цькування з боку трансгендерів, захисники прав яких "злили" її адресу. Чому це сталося та дізнатися про історію "війни" письменниці та трансгендерів можна у нашому матеріалі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ