У Норвегії випустили новорічну ЛГБТ-рекламу

Норвезька пошта перетворила Санта-Клауса на гея у новорічній ЛГБТ-рекламі – відео

Posten / YouTube

Рекламний відеоролик привернув увагу чималої кількості глядачів

У Норвегії поштова служба Posten привітала мешканців та гостей країни з наступаючими новорічними святами, випустивши ЛГБТ-рекламу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал компанії.

Рекламний відеоролик привернув увагу чималої кількості глядачів. Зокрема, Санта Клаус, що мав нетрадиційну орієнтацію. 

Сюжет відеоролику знайомить глядачів з чоловіком на ім'я Гаррі, який зустрічає напередодні різдва Санта Клауса. Чоловіки закохуються один в одного. Вони пристально дивляться одне одному в очі, аж раптом Санта Клаус ніяковіє та зникає у димарі.

Незважаючи на це, він починає задарювати Гаррі подарунками, хоча за легендою має дружину – місіс Клаус.

 Гаррі пише листи Санті у яких зізнається у своєму коханні та просить його повернутися:

"Все, чого я хочу на Різдво – це ти", – йдеться у повідомленнях.

Санта Клаус піддається своїм почуттям. Він доручає розвезення подарунків своїм помічникам – ельфам, а сам залишається на Різдво з Гаррі. 

Відеоролик було створено агентством POL на честь 50-ї річниці з дня скасування на території Норвегії закону, який категорично забороняв одностатеві стосунки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у паспорті громадянина США можна вказувати гендер "Х" та обирати стать на власний розсуд.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ