Навчальний клас

У США професор переплутав імена темношкірих студентів – після цього його звільнили

Shutterstock

Викладач належав до сексуальної меншини

У США 46-річний професор Крістофер Троган був звільнений з університету Фордхема. Він втратив роботу, бо переплутав імена двох темношкірих студентів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Після помилки Троган надіслав електронного листа на 9 аркушах усім студентам, які навчалися на одному курсі з темношкірими студентами, імена котрих він переплутав. Там професор почав вибачатися та виправдовуватися. За його словами, у нього сталося "помутніння" розуму, а також він переплутав імена студентів, бо ті увійшли до навчального класу вже після початку лекції.

"Від вашої відповіді залежить, чи зможу я бути вашим викладачем наступного тижня. Усе залежить від вас", – написав він.

На думку самого Трогана, цей лист – основна причина звільнення. Після його відправлення керівництво навчального закладу звернулося до професора, щоб той покинув свою посаду та перестав спілкуватися зі студентами.

В університеті наразі ніяк не прокоментували звільнення професора, який, до речі, як і темношкірі студенти, теж є частиною меншини, але сексуальної – він одружений із чоловіком. 

Думки студентів, які стали учасниками цієї ситуації, відрізняються. Одного учня здивувало це звільнення, а також він хорошої думки про Трогана, а ось другий ображений:

"Я відчував неповагу, почувався непочутим, тому що щоразу, коли він плутав моє ім'я, я його поправляв, але він відмахувався. Йому було все одно"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, що у Львові жінку оштрафували на 40 тисяч гривень через расистські висловлювання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ