Пиво

"Обурливий сексизм": австралійський уряд розкритикували, бо він хотів знизити податок на пиво

Shutterstock

Ініціатива обурила виробників і дистриб'юторів напою

В Австралії уряд вирішив знизити на 50% податкові ставки на розливне пиво, що збентежило частину населення, яке звинуватило чиновників у сексизмі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на news.com.au.

В уряді вважали, що це дозволить підтримати виробників і дистриб'юторів напою, які постраждали через пандемію. Австралійський Кабмін пропонував виділити на податкову пільгу $153 млн.

Однак, деякі виробники та дистриб'ютори напою розкритикували таке зниження податків. Так, на думку виконавчого директора австралійської Асоціації виробників спиртних напоїв Spirits and Cocktails Australia Грег Голланд, ініціатива уряду принесе користь переважно чоловікам.

"Навіщо знижувати податки, ігноруючи вибір 9 з 10 австралійських жінок?", – сказав він.

Сексизм
Сексизм
Фото: Shutterstock

Чоловік аргументував свою думку соціологічними даними, згідно з якими понад 50% чоловіків країни часто вживають пиво, а ось частка жінок складає лише 10%.

"Уявіть собі Скотта Моррісона (прем'єр-міністр Австралії – "Дивогляд") або скарбника Джоша Фріденберга, які входять до бару та замовляють пиво для хлопців, відвертаючись від жінок, які п'ють джин із тоніком або коктейль. Це обурливий сексизм", – додав Голланд.

За словами глави Асоціації, уряд має знизити вартість всього асортимента алкогольної промисловості. Чиновники у відповідь дали обіцянку, що ухвалять рішення до кінця наступного місяця.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні почали штрафувати за сексизм у рекламі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ