Хізер Макдональд

Стенд-аперка пожартувала про Ісуса та вакцини, після чого втратила свідомість на сцені – відео

heathermcdonald / Instagram

Глядачі думали, що це частина виступу

51-річна американська стенд-аперка Хізер Макдональд жартувала на сцені щодо міцного здоров'я та вакцинації, після чого впала на сцені через втрату свідомості. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Спочатку жінка просто ходила по сцені та ділилася своєю думкою щодо коронавірусу та свого здоров'я:

"Не хочу хвалитись, мені все одно, але я хочу, щоб ви знали. Я двічі вакцинована від коронавірусу, ревакцинована бустером, у мене зроблене щеплення від грипу. Чесно зізнатися, я від оперізувального герпесу зробила щеплення. І у мене все ще йдуть місячні! Що? Так! Я подорожувала, двічі була у Мексиці. Проводила виступи, зустрічі з фанатами. Так ні разу і не заразилася коронавірусом. Очевидно, що Ісус Христом любить мене найбільше. Серйозно! Це так чудово! Так чудово!"

Одразу після цих слів Макдональд несподівано втратила свідомість. Глядачі думали, що це частина виступу, але ні. Через падіння стенд-аперка отримала черепно-мозкову травму. Вже за тиждень 51-річна американка іронічно потішилася над своїм виступом.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Великій Британії хочуть заборонити образливі жарти через анекдот про циган.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ