Ватикан, площа святого Петра

Модель вигнали з Ватикану, бо та "надто сексуальна" – фото

pixabay.com

"Я навіть не знала, що існують правила"

Модель Худжу Вієйравас зіткнулася з проблемами під час відвідування Ватикану через відвертий одяг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Жінка з Бразилії з'явилася у святому місці у білій сукні та довгих чоботах. Це привернуло увагу незнайомого чоловіка, який попросив її покинути Ватикан, бо вона "надто сексуальна".

"До мене підійшов джентльмен, який там працював, сказав, що це місце для молитов і що я неправильно одягнена, і запропонував мені піти, "вигнав" мене з Ватикану", – стверджує Вієйравас.

За словами моделі, вона "зніяковіла, бо там були інші люди, які це чули".

"Я навіть не знала, що існують правила. Людина здорового глузду не відвідає Ватикан у клубному одязі…Я ходила у зручному одязі, в якому я відчувала би себе добре під час тривалих прогулянок. Комфорт був моєю єдиною турботою", – розповіла жінка.

Зазначимо, що на офіційному веб-сайті Ватикану зазначені наступні правила:

"Жінкам заборонено носити топи без рукавів, укорочені топи чи вузькі сорочки. Плечі повинні бути закриті, а якщо ви носите спідницю або плаття, то вони повинні закривати коліна"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дівчина втратила найкращих друзів через свою красу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ