Папа Римський Франциск

Чи є гріхом позашлюбний секс – відповідає Папа Римський

Shutterstock

Також Понтифік звернувся до молоді, щоб та не піддавалася спокусі сьогоднішніх споживчих "демонів"

Папа Римський прокоментував гріховність позашлюбного сексу, коли торкнувся теми сексуального скандалу навколо архієпископа Парижа. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Іndependent.

Понтифік спілкувався із журналістами на шляху з Греції до Італії і розповів, що "гріхи плоті не найсерйозніші". За його словами, гордість і ненависть – більш серйозні гріхи.

Це сталося, коли Папа Римський Франциск висловлювався щодо відставки звинуваченого в інтимних стосунках із жінкою архієпископа Парижа Мішеля Опеті, який заперечив звинувачення.

"З його боку був відступ від шостої заповіді ("Не чини перелюбу" – "Дивогляд"), але неповний, невеликі ласки і масажі, які він робив секретарці. Це гріх, але не найсерйозніший, бо гріхи плоті не найсерйозніші", – розповів Понтифік.

Також він звернувся до молоді, щоб та не піддавалася спокусі сьогоднішніх споживчих "демонів".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Папа Римський планує зректися престолу, згідно інформації журналістів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ