Папа Римський Франциск

Папа Римський планує зректися престолу – ЗМІ

Shutterstock

У Франциска проблеми зі здоров'ям

Папа Римський Франциск думає над можливістю зректися папського престолу через стан здоров’я. Про це повідомляє Дивогляд із посиланням на італійські ЗМІ.

"Чутки про сенсаційне зречення Папи від престолу ширяться все більше, також ходять чутки про неминучий конклав", - пише Libero, посилаючись на власні джерела у Ватикані.

У той же час, Il Sismografo, яке вважається наближеним до офісу державного секретаріату Ватикану, повідомляє, що стан здоров’я понтифіка "важкий і дегенеративний".

Нагадаємо, 4 липня Папа Франциск переніс операцію у зв'язку з симптоматичним стенозом (дивертикулярна хвороба кишечника). Це була планова процедура, але лікарі хотіли б, щоб глава католицької церкви довше залишався у лікарні.

Тоді 84-річний Франциск уперше потрапив до шпиталю за 7 років. Крім хвороби шлунку, має задишку. У молоді роки через хворобу йому видалили частину однієї з легень. Тож понтифік регулярно обстежується. Через це він пропустив кілька заходів на початку 2021 року.

Через проблеми із легенями понтифіка віднесли до групи ризику щодо COVID-19, тож у січні він став одним із перших представників Святого Престолу, якому зробили щеплення від коронавірусу.

Кілька місяців тому Франциск розповідав ЗМІ, що хоче померти у Римі, виконуючи свої обов’язки почесного Папи.

17 грудня Папі Римському виповниться 85 років. ЗМІ не змогли пропустити той факт, що саме в такому віці зрікся престолу попередник Франциска – Бенедикт XVI.

Зречення Папи Римського Бенедикта XVI відбулося 28 лютого 2013 року. Це стало першим подібним випадком за майже 600 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ