Папа Римський Франциск

Папа Римський вирішив відпустити гріхи всім, хто покається

Shutterstock

Для того, щоб очистити душу, достатньо 30 хв читати "Отче наш"

Папа Римський Франциск вирішив подарувати повний відпуст гріхів кожному вірянину, який захоче покаятися. Про це повідомляє "Радіо Ватикан".

Від 8 грудня 2020 року до 8 грудня 2021 року у католицькій церкві триватиме Рік святого Йосифа.

Напередодні Ватикан оприлюднив Декрет Апостольської Пенітенціарії про окремі відпусти, приурочені до Року святого Йосифа. Цей декрет зазначає, що усім, хто здійснить звичайну сповідь, Святе причастя чи прокаже молитву, буде відпущено всі гріхи.

"Оскільки святий Йосиф, "справжній муж віри", заохочує нас відкривати дитинні взаємини з Небесним Отцем, оновлювати вірність в молитві та прислухатися до Божої волі, відповідаючи їй, повний відпуст надається тим, які принаймні протягом 30 хвилин роздумуватимуть про молитву "Отче наш", або візьмуть участь у принаймні одноденній духовній віднові, що передбачає роздуми про святого Йосифа", - йдеться в повідомленні.

Прощення гріхів можна отримати за милосердні вчинки та молитви до святого Йосифа або за участь в актах побожності на його честь.

Також у Ватикані наголосили, що на час пандемії коронавірусу дар "повного відпусту особливим чином поширюється на літніх людей, на хворих і вмираючих, на всіх тих, хто з об'єктивних причин не має можливості виходити з дому".

Нагадаємо, раніше Папа Римський Франциск заявив, що інтим та хороша їжа - це "божественні" задоволення.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ