Торт

Дівчина показала геніальний спосіб, як швидко розділити торт для гостей – відео

Shutterstock

Ролик став вірусним у TikTok і вже набрав понад 1,5 млн переглядів

Користувачка TikTok з ніком @theroseperiod опублікувала відео, на якому показала оригінальний спосіб, як швидко і легко розділити святковий торт для гостей без ножа.

На ролику видно, як група друзів святкує день народження дівчини на ім’я Джулія. Після того, як іменинниця задула свічки, кожен із гостей взяв келих для вина і просто "зачерпнув" собі шматок торта. У кожного виявився ідеальний круглий шматочок однакового розміру.

Для цього методу не потрібно шукати ніж і десертні тарілки. І головне, навіть не потрібно торкатися торта руками (а у час пандемії коронавірусу це доволі важливо).

Але якщо вирішите скористатися цим способом "нарізки" торта, завважте, що вам може знадобитися доволі глибокий келих, якщо десерт високий і має багато шарів.

@theroseperiod

Нагадаємо, користувач TikTok Зак Крін став справжньою інтернет-знаменитістю після того, як поділився секретом, як почистити варене яйце за одну мить.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ