Ксенія Мішина

Ксенія Мішина розповіла, як знімають сцени сексу для кіно

misha.k.ua / Instagram

Акторка поділилася власним досвідом зі зйомки відвертих сцен

Українська акторка і учасниця шоу "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла, як знімають сцени сексу у кіно і як вона до цього ставиться. Про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на "Факти LIFE".

За словами акторки, до інтимних сцен вона не готується заздалегідь, адже любить своє тіло і не соромиться його. І загалом до цього вона ставиться спокійно

Під час шоу "Холостячка" вона показувала претендентам на своє серце, як знімається у сценах з поцілунками, щоб перевірити, наскільки ревнивими можуть біти ці чоловіки.

За словами Мішиної, вона підтримує відверті сцени, якщо розуміє, що це потрібно за сценарієм. "Але якщо це звичайна примха режисера, його особиста фантазія – я буду проти", - наголосила акторка.

Вона також розповіла, чим відрізняється справжній секс від екранного.

"У житті це справжні почуття – ти хочеш це робити. А в кадрі тебе змушують це робити. Секс у кадрі – це техніка, просто рухи. Це як заплакати: твій організм до цього не готовий, але для сцени треба зробити це штучно. Під час знімання інтимних сцен усередині тебе завжди відчувається певний дисонанс", - розповіла Мішина.

Нагадаємо, нещодавно Ксенія поділилася історією своєї боротьби з неврозом. Вона розповіла, що її привезли до психіатра, бо сама вона вже ходити не могла.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ