Ксенія Мішина

"Мене туди привезли, бо ходити я не могла": Ксенія Мішина розповіла, як потрапила до психіатричної лікарні

misha.k.ua / Instagram

У своїх сумці дівчина носила справжній "набір бабусі"

Українська акторка і учасниця шоу "Холостячка" Ксенія Мішина поділилася неприємними спогадами про те, як колись потрапила до психіатричного закладу, пише "Дивогляд".

"Отже, один з моїх страхів, що найбільше леденить душу, збувався на моїх очах - я опинилася в психлікарні. Дещо полегшувало ситуацію те, що я потрапила туди з власної волі, у пошуках хоч якоїсь відповіді", - розповіла акторка.

За її словами, лікарка, яка її оглянула, поставила діагноз невроз і пообіцяла, що психотерапевт допоможе швидко вилікувати її.

Мішина згадує, що до першої психотерапевтки її привезли, бо самостійно ходити вона не могла, "точніше боялася. На той момент зі мною в сумочці завжди були: електронний тонометр, щоб вимірювати тиск, корвалол і каптопрес, якщо я раптом почну вмирати".

"Перше, про що терапевт зі мною домовилася, це про те, що найближчим часом я зміню цей набір бабусі на набір дівчини. Спойлер: на це у мене пішов рік, протягом якого я поступово залишала вдома те одне, те інше, тренуючи довіру до світу".

Регулярні сеанси психотерапії дали результати і вже через три місяці акторка відчула себе здоровою.

"Поступово я розкривала такі верстви психіки, до яких раніше навіть боялася доторкнутися і саме цей страх і блокував мене, мою свідомість і тіло. Це було боляче, але чесно та вірно. Це надихало. Я відповідала собі на такі питання, від яких йшли мурашки по всьому тілу. Я плакала, кричала, била подушки. І я дуже її полюбила, тільки вона розуміла мене у той період життя і мої панічні атаки поступово йшли", - поділилася жінка, зазначивши, що саме після цього вона вирішила стати акторкою.

Читайте також: "Схожий на Саню Елерта": фанати "Холостячки" обрали ймовірного переможця шоу

ПРОКОМЕНТУЙТЕ