Кім Чен Ин

У КНДР фермерів відправили у трудові табори, бо улюблені квіти Кім Чен Ина не зацвіли

Shutterstock

Квітникарі заздалегідь намагалися вирішити проблему, але марно

У Північній Кореї вирішили відправити садівників до трудових таборів, бо ті не змогли забезпечити цвітіння квітів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Місцеві фермери мали проблеми з паливом для теплиць, де вирощують улюблені квіти диктатора – червоні бегонії "Кімджонгілія". Це обумовлено пандемією коронавірусу.

У підсумку температура впала та квіти не зацвіли до дня народження покійного батька Кім Чен Ина. Зазвичай 16 лютого ними прикрашають вулиці міст КНДР. Ці бегонії у 1988 році на замовлення північнокорейської влади на честь дня народження Кім Чен Іра спеціально вивів японський ботанік Камо Мототеру.

Червоні бегонії "Кімджонгілія"
Червоні бегонії "Кімджонгілія"
Фото: flickr.com

Уряд Північної Кореї цього року традиційно замовив тисячі квітів, але фермери не змогли задовільнити його потреби. Цікаво, що садівники попереджали про дефіцит палива за місяць, але представники районних комітетів керівної партії не збільшили запас дрів для тепличних котлів.

Замість цього фермерів змусили написати докладні пояснювальні. Як і передбачалося, квіти не зацвіли у належний час, а тому садівники відбувають 6-місячне покарання у трудових таборах.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на картах Google знайшли таємний "концтабір" Північної Кореї.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ