Кім Чен Ин

У Північній Кореї заборонили сміятися, веселитися та вживати алкоголь – чому це сталося

Shutterstock

"Правоохоронці взагалі не можуть спати…"

У КНДР місцевому населенню було заборонено протягом 11 днів вживати алкогольні напої, розважатися та сміятися. Це обумовлено десятою річницею смерті колишнього лідера КНДР Кім Чен Іра. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mail Online та RFA.

"У період жалоби ми не повинні вживати алкоголь, сміятися або розважатися. Раніше багатьох людей, яких ловили у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння під час жалоби, заарештовували. Їх сприймали як ідеологічних злочинців, вивозили – і більше їх ніхто не бачив. Навіть якщо член вашої родини помирає під час жалоби, вам не дозволяється голосно кричати, а тіло необхідно винести після закінчення періоду скорботи у країні. Люди не можуть навіть відзначати власні дні народження, якщо ті випадають на дні жалоби", – стверджує мешканець північно-східного прикордонного міста Сінийджу.

Окрім цього, 17 грудня, у день смерті Кім Чен Іра, північнокорейці не можуть купувати продукти. Також правоохоронці мають стежити за тими, хто не виглядає достатньо засмученим під час цього періоду.

"З першого грудня в них особливий обов'язок – розправлятися з тими, хто завдає шкоди настрою колективної скорботи. Це спеціальний обов'язок поліції на місяць. Я чув, що співробітники правоохоронних органів взагалі не можуть спати… Я просто сподіваюся, що траур по Кім Чен Іру скоротиться до одного тижня, як і траур по Кім Ір Сену. Люди скаржаться, що живих змушують оплакувати цих двох мерців до смерті", – розповів місцевий.

Зазначимо, що Кім Чен Ір керував КНДР у період з 1994 по 2011 роки. Він помер у 69-річному віці через серцевий напад. Після цього ця посада перейшла у спадок його молодшому сину Кім Чен Ину.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у КНДР школяр 5 хв дивився кіно, за що його засудили до 14 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ