Людина за ґратами

На картах Google знайшли таємний "концтабір" Північної Кореї – фото

Shutterstock

Єдина людина, яка успішно втекла з цього місця, розповіла моторошну історію про покарання дітей

Користувачі розважального ресурсу Reddit знайшли на Google Maps північнокорейську в'язницю Кечхон, позначену як "концентраційний табір". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Daily Star.

Офіційно це місце називається "Kyo-hwa-so No. 1". Користувач соцмережі знайшов його за координатами 9.7093329907824 та 125.92274176995426.

"Можливо, це лише троль, який назвав її так на мапі, але я на 99% впевнений, що це правда. Нерідко можна почути про концентраційні табори у Північній Кореї", – йдеться у повідомленні.

Kyo-hwa-so No. 1
Kyo-hwa-so No. 1
Фото: google maps

Журналісти пишуть, що в'язниця знаходиться у гористій місцевості на північному боці річки Тедон приблизно за 100 км на північний схід від Пхеньяна. У довжину вона від 40 до 50 км, а у ширину – 30 км. У ній утримують приблизно 15 тис людей, серед яких багато політичних в'язнів КНДР.

Серед підприємств у місці, яке також відоме як "Табір 14", є:

  • гірничодобувна промисловість
  • виробництво одягу
  • сільське господарство
  • тваринництво

У звіті Комітету з прав людини йдеться, що завдяки тваринництву в'язні крали тваринну їжу та перебирали послід тварин, щоб знайти неперетравлене зерно.

Шин Дон Хек
Шин Дон Хек
Фото: flickr.com

Окрім цього, відома історія колишнього ув'язненого на ім'я Шин Дон Хека, який народився у "Таборі 14" і прожив там 23 роки. Він вважається єдиною людиною, яка успішно втекла з цього місця.

Чоловік стверджує, що у 9-річному віці помітив, як правоохоронці, що виконували ролі вчителів, обшукували дітей. Під час цього вони знайшли у однієї дівчинки у кишені пшеницю, а тому вони змусили її стати на коліна та приблизно годину били дитину по голові. У підсумку постраждала знепритомніла та померла.

Зазначимо, що близько 15 років тому завдяки технології Google Earth з'явилася можливість ретельно розглянути Корейський півострів і його в'язниці. Зокрема, користувачі збільшили фотографії таборів і помітили різні деталі, серед яких був колючий дріт, що оточував табір.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що невідомий чоловік втік з Південної Кореї до КНДР.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ